Oferta

Opakowania tekturowe...

Do naszej oferty wchodzą wytrzymałe, precyzyjnie wykonane opakowania tekturowe o uniwersalnym zastosowaniu, które doskonale sprawdzają się, jako podstawowe produkty do wysyłki, przechowywania i sprzedaży produktów z branż: reklamowej, papierniczej, farmaceutycznej, spożywczej, odzieżowej, motoryzacyjnej oraz wielu innych.

Proponujemy Państwu najwyższej, jakości opakowania klapowe, fasonowe, przekładki tekturowe, akcesoria do opakowań oraz opakowania z tektury litej do których produkcji wykorzystujemy trwałą tekturę falistą o 1,5 , 3 oraz 5 warstwach, a także mikrofalę oraz tekture litą.

Wszystkie zamówienia realizujemy w oparciu o opakowania tekturowe szare oraz jednostronnie/dwustronnie bielone w pełnym zakresie gramatury.

Wycena jest sporządzana indywidualnie dla każdego zamówienia, z uwagi na konieczność uwzględnienia wszystkich elementów, takich jak: rodzaj tektury (fala, gramatura, pokrycie), rozwiązanie konstrukcyjne, wymiary opakowania (długość, szerokość, wysokość) podajemy w "mm" podany wymiar przez Państwa jest traktowany jako wymiar WEWNETRZNY.