Pudełka klapowe

Opakowania klapowe są najbardziej „standardowym” rodzajem pudełek kartonowych. Zasadniczo wykonane są z jednego, odpowiednio wykrojonego arkusza tektury 3- lub 5-warstwowej. Brzeg opakowań klapowych jest szyty lub klejony, zaś dno kartonu i jego nakrycie tworzą charakterystyczne klapy, możliwe do zablokowania lub zaklejenia taśmą klejącą.

Najważniejszą zaletą pudełek klapowych jest możliwość ich łatwego złożenia i błyskawicznego rozłożenia. Po złożeniu na płasko, opakowania zajmują bardzo mało miejsca. Naszym klientom dostarczamy opakowania klapowe właśnie w formie złożonej, co sprawia, że można je składować nawet w pomieszczeniach o stosunkowo niedużej powierzchni oraz rozkładać zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem. To rozwiązanie jest doskonałe dla firm, które korzystają z dużej ilości kartonów.

Odpowiednio dobrane kartony mogą być wykorzystane do pakowania i transportu najróżniejszych produktów. Wszechstronność zastosowania idzie w parze z możliwością wyposażenia opakowań w różnego rodzaju dodatkowe elementy wewnętrzne, jak na przykład kratownice czy przekładki.

Zmniejszenie powierzchni składowej oraz możliwość wielokrotnego użycia tych samych kartonów to ważne czynniki pozwalające na oszczędzenie kosztów. Biorąc pod uwagę fakt, że nasze opakowania są uniwersalne i dostępne w atrakcyjnej cenie, nic dziwnego, że są tak popularnie wykorzystywane jako opakowania dla różnych branż.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • opakowania z tektury 1,5 , 3 i 5 warstwowej
  • opakowania klejone,
  • opakowania dwustronnie szare, jednostronnie białe, obustronnie białe,
  • z opcją dodatkowego wyposażenia (przekładki, wkładki, kratownice)

Oferujemy doradztwo w zakresie opracowania nowych opakowań poprzez przygotowania projektu, wykonanie partii próbnej do realizacji docelowego zamówienia. Przy projektowaniu dobieramy odpowiedni surowiec biorąc pod uwagę przeznaczenie opakowania, sposób składowania i transportowania jak i warunki magazynowania.

Wycena jest sporządzana indywidualnie dla każdego zamówienia, z uwagi na konieczność uwzględnienia wszystkich elementów, takich jak: rodzaj tektury (fala, gramatura, pokrycie), rozwiązanie konstrukcyjne, wymiary opakowania (długość, szerokość, wysokość) podajemy w "mm" podany wymiar przez Państwa jest traktowany jako wymiar WEWNETRZNY.